Strona główna arrow Aktualności arrow Zapraszamy do współtworzenia kwartalnika "Mediator"
 
Zapraszamy do współtworzenia kwartalnika "Mediator" Drukuj Email

 

MediatorKwartalnik.JPGZapraszamy do współpracy w redagowaniu kwartalnika   

MEDIATOR

 

Drogie Koleżanki i Koledzy - Mediatorzy PCM!
Wszyscy Szanowni Czytelnicy Mediatora!

MEDIATOR jest to magazynem poświęconym tematyce mediacji, którą wielu z Was zapewne świetnie zna. Na rynku wydawniczym nasze czasopismo pojawiło się jako pierwsze i jest jedynym zajmującym się zagadnieniem mediacji zarówno w teorii, jak i praktyce. Mediator istnieje już od 1996 roku!

Dzięki publikacji MEDIATORA przyczyniamy się do popularyzacji instytucji mediacji jako alternatywnej formy rozwiązywania różnego rodzaju konfliktów w naszym społeczeństwie.

MEDIATOR jest skierowany do środowiska mediatorów, sędziów, oraz praktyków prawa, jak również do wszystkich tych, którzy są zainteresowani zakresem przedstawianych zagadnień dotyczących mediacji.

Na łamach kwartalnika pragniemy prezentować działalność Polskiego Centrum Mediacji oraz Was jako naszych mediatorów. Dlatego zapraszamy do nadsyłania propozycji tematów, o których chcielibyście przeczytać na stronach MEDIATORA, jak również artykułów, w których opiszecie Wasze doświadczenia w zawodzie mediatora, którymi chcielibyście podzielić się z innymi, historie działania Waszych biur, oddziałów, punktów mediacyjnych. Chcemy wprowadzić stały cykl, w którym mediatorzy będą opisywali wybraną mediację, ze swojego doświadczenia, oczywiście z zachowaniem zasady poufności. 
 
Czekamy na Wasz odzew! Piszcie:
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Życzymy powodzenia w rozwoju zawodowym - mediatora!
Zapraszamy wszystkich Czytelników do dzielenia się na łamach naszego kwartalnika swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami na
temat mediacji i problematyki z nią związanej.

Redakcja MEDIATORA

 
(c) Copyright 2007 -PCM- All Rights Reserved